Подсолнечник Мираж

Диапазон цен : 25.00 - 26000.00 грн
Средняя цена : 17341.67 грн
Всего предложений : 3

Сорт соняшника МІРАЖ

Сорт створено НВА “Землеробець” спільно з Донською дослідною станцією олійних культур ім. Л.А.Жданова.

По довжині вегетаційного періоду відноситься до групи скоростиглих. Період від сходів до господарської стиглості в умовах Миколаївської області складає 85-87 днів.

Рослини сорту мають міцне, стійке до полягання стебло висотою 120-140 см. Листки зелені, серцеподібні, великі. Зубчастість листової пластинки середня, неправильна, бокові крила відсутні. Язичкові квітки жовті, овальної форми, їх кількість середня. Листочки обгортки округлої форми, їх кількість також середня.

Кошики в період дозрівання середні, діаметр 15-17 см, повернуті вниз з опуклою насіннєвою поверхнею.

Сім’янки середні, широко-овальної форми, середньої товщини, темні, майже чорні, зі слібкою смугастістю по краях і з боків, смужки сірі. Сім’янки панцирні.

При оптимальних строках сівби фізіологічна і господарська стиглість сорту настає до кінця збирання ранніх колосових культур. Це дозволяє значно раніше розпочати збирання соняшника, навіть без десикації, і створює хороші умови для підготовки площ після збирання під посів озимих культур.

В південних районах України сорт Міраж можна використовувати для пожнивних посівів, а на випадок стихійних лих для пересіву пошкоджених посівів.

Сорт високопродуктивний. Залежно від погодних умов продуктивність сорту складає 25,2-36,7 ц/га. Олійність 49-52%, лушпинність 21-23%. Маса 1000 насінин 80-95 г. Сорт генетично стійкий до несправжньої борошнистої роси та вовчка, не пошкоджується вертицильозом, соняшниковою вогнівкою, толерантний до посухи, дружно цвіте і дозріває, добре пристосований до комбайнового збирання.

Оптимальна густота стояння рослин сорту перед збиранням не повинна перевищувати 40-42 тис.шт./га для умов Степу і 45-50 тис.шт./га для умов Лісостепу.

На нашем портале Вы можете сравнить цены на семена и купить семена масличных, а также выбрать один из лучших сортов подсолнечника.

Разместить объявление для этого продукта